1. Niedzielne nabożeństwo - rozpoczyna się o godzinie 10:00 i ma miejsce w siedzibie Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ulicy Wały Dwernickiego 117/121. To spotkanie, w którym - jak wierzymy – obecny przez Ducha Świętego jest sam Pan Bóg, wypełniają: uwielbienie Boga (przez śpiew i modlitwę), Wieczerza Pańska, głoszenie Słowa Bożego, modlitwa o chorych i znajdujących się w potrzebach oraz, na koniec, poczęstunek. Wszystkie te elementy dostrzegamy w opisie spotkań chrześcijan wczesnego Kościoła zawartym w Dziejach Apostolskich.
  2. Czwartkowe spotkanie modlitewno-rozważeniowe - rozpoczyna się o godzinie 18:00 i ma miejsce w tym samym obiekcie, w którym spotykamy się w niedzielę. To spotkanie w pierwszej części skoncentrowane jest na modlitwie, w której zwracamy się do Boga i wstawiamy się za naszym krajem, miastem, kościołem i wszystkimi, którzy tego potrzebują, a w drugiej części na roważaniu Bożego Słowa. 
  3. Spotkania duszpasterskie - po indywidualnym umówieniu z pastorem.
  4. Spotkania kobiet i mężczyzn - osobne spotkania dla kobiet i dla mężczyzn odbywają się zazwyczaj jeden raz w miesiącu w piątek o godzinie 18.30. Siostry korzystają z gościnności tej siostry, która zgłosi chęć udzielenia gościny, natomiast mężczyźni spotykają się w biurze kościoła.

Spotykamy się też ze sobą na co dzień, zwyczajnie - tak, jak to w życiu wygląda - w różnych układach towarzyskich, przy różnych okazjach i bez okazji, ale zawsze z radością i przekonaniem, że potrzebujemy siebie wzajemnie. Wierzymy, że Kościół to nie budynek, ale żywe ciało tworzące wspólnotę ludzi wierzących, których głową jest Jezus Chrystus.

 

Zapraszamy na spotkania Zboru „odNowa”

 

 

 
Menu

Spotkania kościoła


Nabożeństwo główne
Niedziela - godz: 10.00

Spotkania modlitewno-rozważeniowe
Czwartek - godz: 18.00

Ewangelia co to takiego

Kościół - budynek czy ludzie

Biblia - książka czy przełanie

Newsletter

odNowa - Zbór Kościoła Zielonoświątkowego w Częstochowie, ul. Wały Dwernickiego 117/121, 42-200 Częstochowa

Strony internetowe TRUSTNET