1. Niedzielne nabożeństwo - rozpoczyna się o godzinie 10:00 i ma miejsce w siedzibie Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przy ulicy Wały Dwernickiego 117/121. To spotkanie, w którym - jak wierzymy – obecny przez Ducha Świętego jest sam Pan Bóg, wypełniają: uwielbienie Boga (przez śpiew i modlitwę), Wieczerza Pańska, głoszenie Słowa Bożego, modlitwa o chorych i znajdujących się w potrzebach oraz, na koniec, poczęstunek. Wszystkie te elementy dostrzegamy w opisie spotkań chrześcijan wczesnego Kościoła zawartym w Dziejach Apostolskich.
  2. Czwartkowe spotkanie modlitewno-nauczające - rozpoczyna się o godzinie 18:00 i ma miejsce w tym samym obiekcie, w którym spotykamy się w niedzielę. To spotkanie w pierwszej części skoncentrowane jest na modlitwie, w której zwracamy się do Boga i wstawiamy się za naszym krajem, miastem, kościołem i wszystkimi, którzy tego potrzebują, a w drugiej części na roważaniu Bożego Słowa. 
  3. Spotkania duszpasterskie - po indywidualnym umówieniu z jednym lub kilkoma starszymi kościoła.

Spotykamy się też ze sobą na co dzień, zwyczajnie - tak, jak to w życiu wygląda - w różnych układach towarzyskich, przy różnych okazjach i bez okazji, ale zawsze z radością i przekonaniem, że potrzebujemy siebie wzajemnie. Wierzymy, że Kościół to nie budynek ale żywe ciało tworzące wspólnotę ludzi wierzących, których głową jest Jezus Chrystus.

 

Zapraszamy na spotkania Zboru „odNowa”Poniżej zamieszczony został apel pastora w związku z epidemią.

Menu

Spotkania kościoła


Nabożeństwo główne
Niedziela - godz: 10.00

Spotkania modlitewno-nauczające
Czwartek - godz: 18.00

Ewangelia co to takiego

Kościół - budynek czy ludzie

Biblia - książka czy przełanie

Newsletter

odNowa - Zbór Kościoła Zielonoświątkowego w Częstochowie, ul. Wały Dwernickiego 117/121, 42-200 Częstochowa

Strony internetowe TRUSTNET