Świadectwa Ireny

Był rok 1988. Na IV roku studiów, kiedy wydawało mi się, że życie leży już u mych stóp, dowiedziałam się, że jestem chora na raka szyjki macicy. Wiele mogłabym pisać o tym, jak samotny jest człowiek, który sam musi stoczyć walkę z tą straszną chorobą. Poddawana byłam różnym medycznym zabiegom, które miały przywrócić mi zdrowie. Lekarze jednak nie umieli mi pomóc. Zabiegi medyczne spowodowały głębokie uszkodzenie szyjki macicy. Lekarze stwierdzili, że chore miejsce nigdy się nie zabliźni, a rana ciągle będzie się odnawiać.

Świadectwo Agnieszki

Zapraszamy do przeczytania świadectwa Agnieszki:

Świadectwo Mateusza

Zapraszamy do wysłuchania świadectwa Mateusza:- 10.07.2022r.

Świadectwo Swiety

W poniższym linku zamieściliśmy świadectwo Swiety, która opuściła Ukrainę z powodu wojny. W Częstochowie Swieta mieszka w otoczeniu córki, syna, synowej i wnuka. Mąż Swiety pozostał na Ukrainie.- Świadectwo z dnia 03.04.2022r.

Świadectwo z wojny na Ukrainie 12.03.2022r. - miasto Suma

Bolesny czas wojny na Ukrainie. Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci wydarzeniami mającymi miejsce w miejscowościach, z których pochodzą nasi bracia i siostry z Ukrainy, przebywający w Częstochowie, jedni mieszkający tu na stałe, inni czasowo pracujący, następni jako uchodźcy wojenni. Wraz z nimi nosimy to ciężkie brzemię. Wiemy, że Bóg wierzących nigdy nie opuści i jest z nami nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nie boimy się, bo nasza ojczyzna jest w niebie i śmierć dla wierzącego jest zyskiem. Podnosimy głowy oczekując zbliżającego się naszego odkupienia.Przedstawiamy świadectwo diakona Kościoła Chrystusa Zbawiciela w miejscowości Sumy na Ukrainie, która codziennie niszczona jest przez rosyjską armię. Świadectwa słuchamy najpierw w języku ukraińskim, następnie Irina czyta jego polskie tłumaczenie.

Menu

Spotkania kościoła


Nabożeństwo główne
Niedziela - godz: 10.00

Spotkania modlitewno-nauczające
Czwartek - godz: 18.00

Ewangelia co to takiego

Kościół - budynek czy ludzie

Biblia - książka czy przełanie

Newsletter

odNowa - Zbór Kościoła Zielonoświątkowego w Częstochowie, ul. Wały Dwernickiego 117/121, 42-200 Częstochowa

Strony internetowe TRUSTNET