Świadectwo uzdrowienia Emilki

Moja 5-letnia wnuczka Emilka na początku lutego tego roku (2020) zachorowała na wirusowe zapalenie oskrzeli połączone z infekcją gardła. Przyjmowała doustnie antybiotyk. W piątym dniu choroby, córka pojechała z nią na kontrolę do przychodni. Okazało się, że antybiotyk nie zadziałał do końca, bo na migdałku widoczny był dalej ropny czop. W związku z tym, pediatra wystawiła następną receptę na antybiotyk. Tego samego dnia, po południu, córka pojechała z Emilką do specjalisty – laryngologa, aby spojrzał swym fachowym okiem na ten nieznikający czop. Lekarz stwierdził, że antybiotyk tu nie pomoże, bo to nie jest angina ropna, ale torbiel, który usuwa się chirurgicznie. Wyznaczył kontrolę za pół roku prosząc, aby obserwować gardło.Wiedząc o chorobie wnuczki, codziennie z wiarą modliłam...

Świadectwa Krysi

Zapraszamy do odsłuchania świadectw Krysi.- Świadectwo - 31.05.2020- Świadectwo - 07.06.2020 Przypis:Krysia jest członkiem Kościoła Zielonoświątkowego "odNowa" w Częstochowie.

Świadecwta Dorotki

Zapraszamy do zapoznania się ze świadectwami Dorotki.- Świadectwa - 31.05.2020r.- Świadectwo - 07.06.2020r. To świadectwo można również przeczytać w załaczonym poniżej pliku.  PrzypisDorotka jest sympatykiem Kościoła Zielonoświątkowego "odNowa" w Częstochowie.

Świadectwa Basi

Zapraszamy do odsłuchania świadectw Basi.- Świadectwo 1 - 31.05.2020r.- Świadectwo 2 - 7.06.2020r.  Przypis:Basia jest członkiem Kościoła Zielonoświątkowego "odNowa" w Częstochowie.

Świadectwo nawrócenia Stanisława

Miałem wiele problemów i kłopotów. Żona chorowała na raka i była już po chemioterapii. Środki finansowe kończyły się, a trzeba było kontynuować leczenie i ratować jej życie, chociaż śmierć wydawała się nieunikniona. Właśnie w takiej chwili mój syn oznajmił mi, że będzie się chrzcił, oraz zapytał mnie: „Tatuś, czy ty przyjąłeś Pana Jezusa do swojego serca”?

Menu

Spotkania kościoła


Nabożeństwo główne
Niedziela - godz: 10.00

Spotkania modlitewno-nauczające
Czwartek - godz: 18.00

Ewangelia co to takiego

Kościół - budynek czy ludzie

Biblia - książka czy przełanie

Newsletter

odNowa - Zbór Kościoła Zielonoświątkowego w Częstochowie, ul. Wały Dwernickiego 117/121, 42-200 Częstochowa

Strony internetowe TRUSTNET